×
Intennis
Голод Олег
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
(14)
Срібло
(18)
Бронза
(13)
Прізвище, ім'я
Голод
Олег
Ігрова рука, бекхенд
Правша, одноручний
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
48 років
Кошик УТК
3
Зріст, вага
192 см   100 кг
NTRP
Ігри
604
Виграші
352 (58%)
Поразки
252 (42%)
Срібло
(18)
Золото
(14)
Бронза
(13)
Статистика
06.03.2024
   
Midweek Cup #10
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
2/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
3а 3 місце
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
1/2 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Шпетний
Сергій
/
Костанецький
Володимир
Група
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/5
Байдіков
Андрій
/
Горінний
Михайло
Група
24.02.2024
   
WEEKEND CUP #6
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
4/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
6/3
Ярошенко
Сергій
/
Горінний
Михайло
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
6/5
Кривой
Юрій
/
Забігайло
Василій
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
6/5
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
Група
21.02.2024
   
Midweek Cup #8
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/2
Ревенко
Ілля
/
Олешко
Володимир
Фінал за 5 місце
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/0
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
1/2 за 5 місце
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Чайка
Олександр
/
Біленький
Роман
Група
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
0/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
31.01.2024
   
Midweek Cup #5
г.Київ, Tennis Park
Ярошенко
Сергій
/
Голод
Олег
6/2
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
Фінал
Ярошенко
Сергій
/
Голод
Олег
6/4
Ревенко
Ілля
/
Брязкало
Максим
1/2 Фіналу
Ярошенко
Сергій
/
Голод
Олег
6/3
Акимов
Вадим
/
Бранець
Юрій
Група
Ярошенко
Сергій
/
Голод
Олег
6/4
Кущ
Дмитро
/
Гончаренко
Олександр
Група
24.01.2024
   
Midweek Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
-/+
Пономарьов
Олексій
/
Тодоров
Сергій
Фінал за 11 місце
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
1/6
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
1/2 за 9 місце
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
4/6
Безносенко
Олексій
/
Бранець
Юрій
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
3/6
Філіма
Михайло
/
Забігайло
Василій
Група
20.01.2024
   
Weekend Cup # 2
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Городинський
Владислав
/
Кравченко
Володимир
Група
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Муравйов
Михайло
/
Фісталь
Герман
Група
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/1
Ревенко
Ілля
/
Горінний
Михайло
Група
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
2/6
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
17.01.2024
   
Midweek Cup #3
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
6/4
Байдіков
Андрій
/
Ареф'єв
Сергій
3а 3 місце
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
3/6
Семенов
Андрій
/
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
4/6
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
6/2
Біленький
Роман
/
Чигрин
Влад
Група
13.01.2024
   
Weekend Cup # 1
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
5/6
Ахмадєєв
Євгеній
/
Зварич
Роман
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
6/1
Петров
Дмитро
/
Комар
Андрій
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
1/6
Макуц
Тарас
/
Шамраєв
Арсеній
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
2/6
Ревенко
Ілля
/
Височин
Павло
Група
13.12.2023
   
Midweek Cup #50
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
4/6
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
Фінал за 5 місце
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
6/4
Байдіков
Андрій
/
Кадькаленко
Ігор
1/2 за 5 місце
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
6/5
(5)
Ревенко
Ілля
/
Храмцов
Александр
Група
Філіма
Роман
/
Голод
Олег
4/6
Хачатурян
Артем
/
Костанецький
Володимир
Група
06.12.2023
   
Midweek Cup #49
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
10/5
Іцков
Євген
/
Тарасов
Геннадій
3а 3 місце
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
5/6
(6)
Байдіков
Андрій
/
Чигрин
Олександр
1/2 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/5
(4)
Щербина
Едуард
/
Забігайло
Василій
1/4 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/5
(2)
Муравйов
Михайло
/
Кожемякін
Андрій
Група
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Городинський
Владислав
/
Єзерський
Сергій
Група
02.12.2023
   
Laris Cup 2023
г.Київ, Tennis Park
Голод
Олег
/
Дорош
Василь
7/9
Масюк
Артем
/
Федоров
Антон
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Дорош
Василь
6/3
Костанецька
Ірина
/
Нагорняк
Александр
Група
Голод
Олег
/
Дорош
Василь
3/6
Векуа
Бакур
/
Тарасюк
Валерій
Група
25.11.2023
   
WEEKEND CUP # 46
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/5
Макуц
Тарас
/
Фісталь
Герман
Фінал за 5 місце
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Фащевский
Александр
1/2 за 5 місце
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/5
Петров
Дмитро
/
Шамраєв
Сергій
Група
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
5/6
Акимов
Вадим
/
Бранець
Юрій
Група
11.10.2023
   
Midweek Cup #41
г.Київ, Tennis Park
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
1/6
Петров
Дмитро
/
Костанецький
Володимир
Фінал
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/1
Байдіков
Андрій
/
Фісталь
Герман
1/2 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Іцков
Євген
/
Скляр
Олег
1/4 Фіналу
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Долгошеєв
Олег
/
Брязкало
Максим
Група
Філіма
Михайло
/
Голод
Олег
6/2
Ревенко
Ілля
/
Стоянов
Артем
Група
18.02.2023
   
Lions Cup #4
г.Київ, Tennis Park
Яковлєв
Гліб
/
Голод
Олег
-/+
Іцков
Євген
/
Костанецький
Володимир
1/4 за 9 місце
Яковлєв
Гліб
/
Голод
Олег
3/8
Долгошеєв
Олег
/
Горенюк
Олександр
1/8 Фіналу
Яковлєв
Гліб
/
Голод
Олег
8/2
Павроз
Олександр
/
Кушнір
Сергій
1/16 Фіналу
Яковлєв
Гліб
/
Голод
Олег
8/2
Чеботарьов
Артем
/
Кадькаленко
Ігор
Група
Яковлєв
Гліб
/
Голод
Олег
9/8
(3)
Карачанський
Дмитро
/
Федорченко
Михайло
Група
12.02.2021
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2021
г.Київ, Tennis Park
Голод
Олег
/
Гладько
Александр
1/6
Ліпінскас
Норбертас
/
Пасичный
Анатолий
1/8 за 25 місце
Голод
Олег
/
Гладько
Александр
7/5
Боженко
Павел
/
Русов
Денис
Група
Голод
Олег
/
Гладько
Александр
2/6
Безрукавый
Олег
/
Комар
Андрій
Група
15.03.2020
   
SMASH & КТК #11 ONLY AM MONEY+
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Нікулін
Ігор
6/4
Біленький
Роман
/
Євтушенко
Федір
Фінал за 9 місце
Голод
Олег
/
Нікулін
Ігор
6/2
Смелянский
Вадим
/
Курбанов
Вячеслав
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Нікулін
Ігор
2/6
Стасюк
Володимир
/
Костанецький
Володимир
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Нікулін
Ігор
6/3
Біленький
Роман
/
Євтушенко
Федір
Група
Голод
Олег
/
Нікулін
Ігор
6/2
Третьяк
Константин
/
Новик
Алексей
Група
16.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES #7 (AM)
г.Київ, Olympic Village
Євтушенко
Федір
/
Голод
Олег
3/6
Федорченко
Михайло
/
Пасичный
Анатолий
3а 3 місце
Євтушенко
Федір
/
Голод
Олег
4/6
Каменєв
Андрій
/
Красюк
Александр
1/2 Фіналу
Євтушенко
Федір
/
Голод
Олег
6/3
Невесенко
Константин
/
Селюк
Александр
1/4 Фіналу
Євтушенко
Федір
/
Голод
Олег
6/3
Місечко
Володимир
/
Лазуренко
Денис
Група
Євтушенко
Федір
/
Голод
Олег
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Сивохін
Сергій
Група
02.02.2020
   
SMASH & КТК DOUBLES CUP #5
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
4/6
Лалєтін
Деніс
/
Майборода
Сергей
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
7/6
Савчук
Лилия
/
Домнинский
Даниил
Група
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
6/4
Петряєв
Денис
/
Селюк
Александр
Група
29.11.2019
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
5/8
Благодарный
Иван
/
Колісник
Олексій
Фінал за 9 місце
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
9/8
Шамраєв
Сергій
/
Кудыма
Кирилл
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
8/0
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
3/8
Кононенко
Дмитро
/
Чеботарьов
Артем
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
8/6
Федяй
Денис
/
Петренко
Анатолій
Група
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
8/3
Фащевский
Александр
/
Васильев
Антон
Група
Голод
Олег
/
Аксьонов
Олександр
4/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
31.05.2019
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2019
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Филима
Денис
3/8
Лінник
Євген
/
Лебедин
Александр
1/8 за 29 місце
Голод
Олег
/
Филима
Денис
0/8
Лобанов
Вадим
/
Приходько
Олег
Група
Голод
Олег
/
Филима
Денис
4/8
Грига
Іван
/
Кущ
Микола
Група
07.04.2019
   
KTK DOUBLES CUP 11
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Біленький
Роман
/
Семенов
Андрій
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Погуляй
Владимир
/
Шумицький
Олександр
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Кохно
Александр
/
Лалєтін
Деніс
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Біленький
Роман
/
Семенов
Андрій
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Кузьмин
Анатолий
/
Шпетний
Сергій
Група
22.02.2019
   
КИЕВСКАЯ ЗИМА 2019
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Смелянский
Вадим
-/+
Букин
Андрей
/
Приймак
Андрей
1/8 за 17 місце
Голод
Олег
/
Смелянский
Вадим
5/8
Акимов
Вадим
/
Грибанов
Николай
1/16 Фіналу
Голод
Олег
/
Смелянский
Вадим
6/3
Місечко
Володимир
/
Лазуренко
Денис
Група
Голод
Олег
/
Смелянский
Вадим
2/6
Карнаух
Алексей
/
Уханов
Андрей
Група
14.12.2018
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Филима
Денис
-/+
Молчанов
Денис
/
Москаленко
Ярослав
Група
Голод
Олег
/
Филима
Денис
-/+
Скляр
Олег
/
Ужиловский
Владимир
Група
Голод
Олег
/
Филима
Денис
-/+
Лебедин
Александр
/
Шпортько
Валерій
Група
02.12.2018
   
KTK & Smash DOUBLES 4 Amatours only
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
5/7
Рябоконь
Александр
/
Погуляй
Владимир
Група
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
2/6
Кирилюк
Сергій
/
Челомбитько
Сергей
Група
30.03.2018
   
КИЕВСКАЯ ВЕСНА 2018
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
4/8
Добрынский
Роман
/
Смирнов
Артем
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/4
Липко
Максим
/
Бобров
Максим
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
7/9
Давыдов
Максим
/
Кажера
Василий
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/6
Котлов
Сергей
/
Вариченко
Александр
Група
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/4
Комар
Андрій
/
Алексеенко
Вадим
Група
25.03.2018
   
KTK DOUBLES Cup 9
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Погуляй
Владимир
/
Горох
Александр
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
5/7
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Кирило
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Кевлич
Алексей
/
Бранець
Юрій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Ключник
Вадим
/
Попов
Олексій
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Клименко
Сергей
/
Каминский
Валерий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/1
Біленький
Роман
/
Місечко
Володимир
Група
18.03.2018
   
KTK DOUBLES Cup 9
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Гусак
Владимир
/
Бобров
Максим
1/2 за 5 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
4/6
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
18.02.2018
   
KTK DOUBLES Cup 6
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Бобров
Максим
/
Гордієнко
Ігор
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Костанецький
Кирило
/
Костанецький
Володимир
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Момот
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/6
(5)
Дружченко
Игорь
/
Хачатурян
Артем
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Невесенко
Константин
/
Белинский
Дмитрий
Група
17.02.2018
   
MIXED FEBRUARY CUP
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
6/0
Москаленко
Ярослав
/
Литовченко
Анастасия
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
1/6
Майборода
Сергей
/
Кирилова
Анастасия
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
6/4
Москаленко
Ярослав
/
Литовченко
Анастасия
Група
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
6/2
Попко
Віктор
/
Лагуза
Анна
Група
11.02.2018
   
KTK DOUBLES Cup 5
г.Київ, Olympic Village
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
-/+
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
3а 3 місце
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
5/7
Дружченко
Игорь
/
Погуляй
Владимир
1/2 Фіналу
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
6/2
Грига
Іван
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
7/5
Гусак
Владимир
/
Бобров
Максим
Група
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
6/3
Кохно
Александр
/
Кевлич
Алексей
Група
Попов
Олексій
/
Голод
Олег
2/6
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
Група
10.02.2018
   
RTF February AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Кудыма
Петр
6/4
Костанецький
Володимир
/
Смирнов
Артем
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Кудыма
Петр
5/7
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Кудыма
Петр
6/3
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
Голод
Олег
/
Кудыма
Петр
6/2
Сидак
Юрий
/
Петряєв
Денис
Група
20.01.2018
   
RTF January Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Шидлык
Тарас
/
Голод
Олег
6/7
Копач
Оксана
/
Байдіков
Андрій
Група
Шидлык
Тарас
/
Голод
Олег
-/+
Гусак
Владимир
/
Бельчева
Екатерина
Група
Шидлык
Тарас
/
Голод
Олег
6/7
Бадко
Всеволод
/
Кудельская
Александра
Група
15.12.2017
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
6/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Фінал
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
9/7
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
8/5
Селюк
Александр
/
Філіма
Михайло
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
8/3
Цаль
Віталій
/
Ляхович
Андрій
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
8/3
Комар
Андрій
/
Васильев
Антон
Група
Голод
Олег
/
Молчанов
Денис
9/7
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
5/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 за 5 місце
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
5/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
8/5
Селюк
Александр
/
Чернов
Александр
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
7/5
Демчишин
Вадим
/
Галімов
Олексій
Група
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
4/6
Белинский
Дмитрий
/
Попов
Олексій
Група
05.11.2017
   
KTK Doubles Cup 39
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/1
Шипіцин
Ігор
/
Селюк
Александр
Фінал за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/6
Кевлич
Алексей
/
Колдра
Василий
1/2 за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Стасюк
Володимир
/
Горох
Александр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Бондаренко
Виталий
/
Ключник
Вадим
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Біленький
Роман
/
Новик
Алексей
Група
29.10.2017
   
KTK Doubles Cup 38
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
6/4
Бранець
Юрій
/
Лалєтін
Деніс
Фінал
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
6/3
Акимов
Вадим
/
Дружченко
Игорь
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
7/5
Шипіцин
Ігор
/
Невесенко
Геннадий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
2/6
Бранець
Юрій
/
Лалєтін
Деніс
Група
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
6/3
Сметанін
Рудольф
/
Варес
Олексій
Група
30.09.2017
   
SMASH Doubles Autumn SUPER CUP
г.Ірпінь, Адмірал
Голод
Олег
/
Филима
Денис
3/6
Біленький
Роман
/
Полищук
Игорь
Фінал за 9 місце
Голод
Олег
/
Филима
Денис
6/2
Маснюк
Виктор
/
Пузанов
Денис
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Филима
Денис
6/2
Островский
Дмитрий
/
Федорцов
Богдан
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Филима
Денис
3/6
Липко
Максим
/
Акимов
Вадим
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Филима
Денис
6/4
Томас
Павел
/
Поднебенный
Евгений
Група
Голод
Олег
/
Филима
Денис
3/6
Попко
Віктор
/
Сметанін
Рудольф
Група
15.09.2017
   
PLATINUM LEAGUE 3 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
3/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3а 3 місце
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
6/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/2 Фіналу
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/4
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/4 Фіналу
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/6
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Гліб
1/8 Фіналу
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/5
Горін
Андрій
/
Агафонов
Александр
Група
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/6
Алексеенко
Вадим
/
Кучеренко
Николай
Група
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/0
Павленко
Сергей
/
Бубка
Сергей
Група
28.07.2017
   
International Odessa Open 2017
г.Одеса , Одесская Академия Тенниса
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
0/6
Быкориз
Юрий
/
Запорожанова
Анна
Фінал за 9 місце
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
6/2
Пасичный
Анатолий
/
Богданова
Наталья
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
6/3
Перевозник
Станислав
/
Бережняк
Божена
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
3/6
Смелянский
Вадим
/
Капшай
Вероника
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
7/6
Репа
Владимир
/
Фатеева
Анна
Група
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
6/4
Очерашвили
Роман
/
Бабинец
Татьяна
Група
Голод
Олег
/
Кудельская
Александра
6/2
Вихристюк
Денис
/
Фишкова
Анна
Група
23.06.2017
   
PLATINUM LEAGUE 2 ЭТАП
г.Одеса , Лаун Теннис Клуб (Lawn Tennis Club)
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
3/8
Котлов
Сергей
/
Вариченко
Александр
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/2
Павленко
Сергей
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
7/9
Лобанов
Вадим
/
Белинский
Александр
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
4/8
Сачко
Дмитрий
/
Мільченко
Денис
Група
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/3
Осокін
Андрій
/
Сергеєв
Юрій
Група
08.05.2017
   
RTF May Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
-/+
Смелянский
Вадим
/
Запорожанова
Анна
Фінал
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
6/3
Бойко
Леонід
/
Кирилова
Анастасия
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
6/1
Біленький
Роман
/
Дидковская
Анна
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
6/1
Москаленко
Ярослав
/
Рыжова
Мария
Група
Голод
Олег
/
Скиба
Мария
4/6
Шидлык
Тарас
/
Новикова
Анна
Група
29.04.2017
   
Smash & KTK Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Белоусов
Артем
3/6
Воронин
Дмитрий
/
Бондаренко
Виталий
Група
Голод
Олег
/
Белоусов
Артем
5/7
Добрынский
Роман
/
Бахрушин
Андрій
Група
08.04.2017
   
Smash Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/1
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
1/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Бахрушин
Андрій
/
Томас
Павел
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Белоусов
Артем
/
Хачатурян
Артем
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Біленький
Роман
/
Сычева
Евгения
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
4/6
Шерстюк
Алексей
/
Петряєв
Денис
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Фінал
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
9/8
(7)
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
8/6
Борзило
Ігор
/
Сергиенко
Сергей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
8/5
Аксьонов
Олександр
/
Полгороднік
Олександр
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
8/5
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
5/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група
04.03.2017
   
RTF March Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Запорожец
Богдана
7/5
Скрипник
Роман
/
Берген
Мария
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Запорожец
Богдана
3/6
Бойко
Леонід
/
Кирилова
Анастасия
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Запорожец
Богдана
6/4
Манько
Валерий
/
Новикова
Анна
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Запорожец
Богдана
6/4
Ясинский
Георгий
/
Дема
Виктория
Група
Голод
Олег
/
Запорожец
Богдана
1/6
Хачатурян
Артем
/
Коваленко
Дарина
Група
12.02.2017
   
BABOLAT ACE
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Голод
Олег
/
Филима
Денис
7/9
Гришин
Алексей
/
Вишняков
Сергій
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Филима
Денис
6/8
Олексейчук
Анатолий
/
Мартынюк
Геннадий
1/8 Фіналу
21.01.2017
   
RTF January Mixed AM/PRO CUP
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Теплякова
Оксана
4/6
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Теплякова
Оксана
4/6
Хачатурян
Артем
/
Руденко
Ксения
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Теплякова
Оксана
6/3
Попко
Віктор
/
Капшай
Вероника
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Теплякова
Оксана
6/3
Владимиренко
Олег
/
Бакута
Диана
Група
Голод
Олег
/
Теплякова
Оксана
0/6
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
Група
18.12.2016
   
THE BEST 8 ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
-/+
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Фінал
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/3
Смелянский
Вадим
/
Щербина
Едуард
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/4
Скляр
Олег
/
Мільченко
Денис
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/4
Симачев
Денис
/
Долгошеєв
Олег
Група
17.12.2016
   
Christmas Mixed CUP
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
6/2
Федорченко
Михайло
/
Кирилова
Анастасия
Фінал
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
6/1
Пыжик
Сергей
/
Янчук
Ольга
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
7/6
(3)
Лобанов
Вадим
/
Бельчева
Екатерина
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
6/3
Москаленко
Ярослав
/
Литовченко
Анастасия
Група
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
6/2
Савкив
Виктор
/
Рыжова
Мария
Група
11.12.2016
   
KTK Doubles Cup 46
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Цой
Леонид
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
+/-
Горін
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
8/5
Біленький
Роман
/
Поляруш
Таісія
Група
09.12.2016
   
ТУРНИР ПАМЯТИ СТАНИСЛАВА СЕЛЮКА
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
5/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
Фінал
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/4
Левчук
Валентин
/
Мільченко
Денис
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/2
Борзило
Ігор
/
Ляхович
Андрій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/4
Руденко
Сергей
/
Гаврилов
Роланд
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/3
Суровцев
Сергій
/
Петров
Дмитро
1/16 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
5/7
Чеботарьов
Артем
/
Рудашко
Сергей
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/2
Тимощук
Василий
/
Котелянец
Виталий
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/2
Скрипник
Роман
/
Гордіенко
Дмитро
Група
04.12.2016
   
WINTER GAMES (Бои Без Правил - 4)
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Голод
Олег
/
Приходько
Роман
4/6
Красюк
Александр
/
Олейник
Всеволод
Фінал
Голод
Олег
/
Приходько
Роман
6/3
Вісіконенко
Віталій
/
Лалєтін
Деніс
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Приходько
Роман
6/4
Семенов
Андрій
/
Бобчук
Игорь
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Приходько
Роман
6/3
Шпетный
Андрей
/
Козицкий
Денис
Група
Голод
Олег
/
Приходько
Роман
6/7
(5)
Красюк
Александр
/
Олейник
Всеволод
Група
06.11.2016
   
KTK Doubles Cup 41
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Біленький
Роман
/
Акимов
Вадим
Фінал за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Каплин
Игорь
/
Горох
Александр
1/2 за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Невесенко
Геннадий
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Суровцев
Сергій
/
Бондаренко
Виталий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Біленький
Роман
/
Акимов
Вадим
Група
05.11.2016
   
Mixed Karaoke Batle
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Новикова
Анна
6/7
(4)
Скляр
Олег
/
Амбарнікова
Лідія
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Новикова
Анна
6/3
Попко
Вадим
/
Литовченко
Анастасия
Група
Голод
Олег
/
Новикова
Анна
6/1
Qayum
Rizwan
/
Спивак
Александра
Група
29.10.2016
   
Halloween Mixed Cup
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
5/3
Бадду
Лазарь
/
Теплякова
Оксана
Фінал
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
6/1
Селюк
Александр
/
Корытцева
Мария
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
6/4
Селюк
Александр
/
Корытцева
Мария
Група
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
+/-
Бондаренко
Виталий
/
Чуфистова
Юлия
Група
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
6/4
Синичкин
Сергей
/
Амбарнікова
Лідія
Група
21.10.2016
   
КИЕВСКАЯ ОСЕНЬ 2016
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Бубка
Сергей
4/6
Цехановський
Андрій
/
Лещинський
Микола
1/2 за 17 місце
Голод
Олег
/
Бубка
Сергей
6/2
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/4 за 17 місце
Голод
Олег
/
Бубка
Сергей
4/6
Скляр
Олег
/
Милокостов
Денис
1/16 Фіналу
Голод
Олег
/
Бубка
Сергей
4/6
Суровцев
Сергій
/
Петров
Дмитро
Група
Голод
Олег
/
Бубка
Сергей
6/1
Литвин
Алексей
/
Яковлєв
Гліб
Група
Голод
Олег
/
Бубка
Сергей
6/2
Сидак
Юрий
/
Атаманчук
Олег
Група
16.10.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/7
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/1
Ендржиевский
Влад.
/
Кудыма
Кирилл
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/1
Костанецький
Володимир
/
Девятьяров
Марат
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/2
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
Група
09.10.2016
   
ATF Mixed Cup
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
4/6
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
Фінал
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
6/2
Селюк
Александр
/
Познихиренко
Анна
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
6/2
Ребров
Сергей
/
Ходан
Диана
Група
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
6/2
Тимошенко
Александр
/
Микитин
Ирена
Група
Голод
Олег
/
Поляруш
Таісія
6/3
Бадду
Лазарь
/
Теплякова
Оксана
Група
02.10.2016
   
KTK Doubles Cup 36
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
2/6
Суровцев
Сергій
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Погуляй
Владимир
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
4/6
Байдіков
Андрій
/
Москаленко
Ярослав
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Момот
Андрей
/
Горох
Александр
Група
25.09.2016
   
KTK DOUBLES CUP 35
г.Київ, Olympic Village
Сивохін
Сергій
/
Голод
Олег
2/6
Гордіенко
Дмитро
/
Цой
Леонид
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Сивохін
Сергій
1/6
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Сивохін
Сергій
7/6
Невесенко
Геннадий
/
Белинский
Дмитрий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Сивохін
Сергій
6/3
Шершун
Богдан
/
Цепенников
Константин
Група
Голод
Олег
/
Сивохін
Сергій
6/1
Селюк
Александр
/
Горох
Александр
Група
04.09.2016
   
KTK DOUBLES CUP 32
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Горох
Александр
7/5
Михоничев
Алексей
/
Сметанін
Рудольф
Фінал
Голод
Олег
/
Горох
Александр
6/1
Суровцев
Сергій
/
Байдіков
Андрій
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Горох
Александр
6/4
Qayum
Rizwan
/
Попов
Олексій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Горох
Александр
6/7
(7)
Ключник
Вадим
/
Шумицький
Олександр
Група
Голод
Олег
/
Горох
Александр
6/3
Ребров
Сергей
/
Федорченко
Михайло
Група
21.08.2016
   
KTK Doubles Cup 31
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шумицький
Олександр
-/+
Ключник
Вадим
/
Шумицький
Олександр
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Шипіцин
Ігор
6/7
Скузь
Анатолий
/
Кевлич
Алексей
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Шипіцин
Ігор
7/6
Селюк
Александр
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шипіцин
Ігор
7/6
Суровцев
Сергій
/
Сивохін
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Шипіцин
Ігор
6/2
Олтаржевский
Павел
/
Марченко
Владислав
Група
07.08.2016
   
KTK Doubles Cup 29
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
0/6
Ключник
Вадим
/
Шумицький
Олександр
Фінал за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/6
(4)
Костанецький
Андрій
/
Хачатурян
Артем
1/2 за 5 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Стасюк
Володимир
/
Шипіцин
Ігор
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/7
(6)
Ребров
Сергей
/
Бондаренко
Виталий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/0
Бранець
Юрій
/
Белоусов
Артем
Група
02.07.2016
   
ATF Mixed Wimbledon Style Cup
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Голод
Олег
/
Голод
Виталина
3/6
Скляр
Олег
/
Грига
Ирина
Група
Голод
Олег
/
Голод
Виталина
1/6
Заворотный
Владимир
/
Лындина
Юлия
Група
26.06.2016
   
«Amatour Mixed CUP»
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Голод
Олег
/
Баришполец
Надежда
-/+
Скляр
Олег
/
Грига
Ирина
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Баришполец
Надежда
2/6
Приходько
Роман
/
Кирилова
Анастасия
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Баришполец
Надежда
7/6
(5)
Скляр
Олег
/
Грига
Ирина
Група
Голод
Олег
/
Баришполец
Надежда
6/3
Новик
Алексей
/
Судник
Катерина
Група
11.06.2016
   
«Amatour PRO-AM CUP»
г.Київ, Тенісний клуб "Чемпіон"
Голод
Олег
/
Петров
Дмитро
3/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
Група
Голод
Олег
/
Петров
Дмитро
8/4
Грига
Іван
/
Кущ
Дмитро
Група
Голод
Олег
/
Петров
Дмитро
5/8
Сідак
Олег
/
Сергеев
Иван
Група
15.05.2016
   
KTK Doubles Cup 18
г.Київ, Olympic Village
Шпетний
Сергій
/
Голод
Олег
4/6
Борзило
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
3а 3 місце
Шпетний
Сергій
/
Голод
Олег
3/6
Бондаренко
Виталий
/
Воронин
Дмитрий
1/2 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Голод
Олег
6/4
Селюк
Александр
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Шпетний
Сергій
/
Голод
Олег
6/7
(6)
Попов
Олексій
/
Клименко
Сергей
Група
Шпетний
Сергій
/
Голод
Олег
7/6
(4)
Шипицын
Михаил
/
Шипіцин
Ігор
Група
Шпетний
Сергій
/
Голод
Олег
6/1
Кохно
Александр
/
Белоусов
Артем
Група
24.04.2016
   
KTK Doubles Cup 16
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Скрипник
Роман
/
Белинский
Дмитрий
Фінал
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Погуляй
Владимир
/
Горох
Александр
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Попов
Олексій
/
Кирилюк
Сергій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
7/6
(1)
Скрипник
Роман
/
Белинский
Дмитрий
Група
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Грига
Ирина
/
Манько
Валерий
Група
17.04.2016
   
KTK Doubles Cup 15
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
7/5
Невесенко
Геннадий
/
Белинский
Дмитрий
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
6/7
(2)
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
6/7
(2)
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
6/4
Воронин
Дмитрий
/
Сметанін
Рудольф
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
3/6
Шпетний
Сергій
/
Горін
Андрій
Група
Голод
Олег
/
Костанецький
Кирило
6/2
Петряєв
Денис
/
Суровцев
Сергій
Група
13.03.2016
   
KTK Doubles Cup 10
г.Київ, Межнародна Тенісна Академія
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Борзило
Ігор
/
Сметанін
Рудольф
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
5/7
Белинский
Дмитрий
/
Михоничев
Алексей
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Кевлич
Алексей
/
Цой
Леонид
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Дубров
Сергей
/
Суровцев
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
12.03.2016
   
ATF Mixed Cup
г.Ірпінь, Адмірал
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
4/6
Попко
Вадим
/
Корытцева
Мария
Фінал
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
6/2
Погуляй
Владимир
/
Литовченко
Анастасия
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
6/4
Момот
Андрей
/
Любцова
Оксана
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
7/6
Грига
Іван
/
Янчук
Ольга
Група
Голод
Олег
/
Костюк
Марта
6/0
Яковлев
Геннадий
/
Литовченко
Виктория
Група
06.03.2016
   
KTK Doubles Cup 9
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
0/6
Гордієнко
Ігор
/
Петряєв
Денис
Група
28.02.2016
   
ATF PRO/AM Cup
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
4/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
Фінал
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/3
Селюк
Александр
/
Дерновский
Андрей
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/4
Бойко
Леонід
/
Кущ
Микола
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
4/6
Федорченко
Михайло
/
Ляхович
Андрій
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
7/6
Бабаев
Никита
/
Руденко
Сергей
Група
14.02.2016
   
KTK Doubles Cup 6
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/7
(4)
Суровцев
Сергій
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
3/6
Ключник
Вадим
/
Каменєв
Андрій
Група
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Пасичный
Анатолий
/
Колганов
Александр
Група
07.02.2016
   
KTK Doubles Cup 5
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Костанецький
Володимир
/
Костанецький
Кирило
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
2/6
Воронин
Дмитрий
/
Горох
Александр
Група
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Сивохін
Сергій
/
Терепа
Дмитрий
Група
31.01.2016
   
KTK Doubles Cup 4
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Скузь
Анатолий
/
Шумицький
Олександр
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
4/6
Погуляй
Владимир
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/3
Шестаков
Андрей
/
Кевлич
Алексей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Шестаков
Андрей
/
Кевлич
Алексей
Група
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Шершун
Богдан
/
Цепенников
Константин
Група
20.12.2015
   
New Year Doubles Cup
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шипіцин
Ігор
1/6
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Група
Голод
Олег
/
Шипіцин
Ігор
3/6
Біленький
Роман
/
Семенов
Андрій
Група
15.11.2015
   
KTK Doubles Cup 46
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
5/7
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Фінал
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/2
Сідак
Олег
/
Полищук
Андрей
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
7/6
(5)
Майборода
Сергей
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/1
Савкив
Виктор
/
Кевлич
Алексей
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
7/5
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Група
Голод
Олег
/
Сметанін
Рудольф
6/4
Ясюк
Валерий
/
Костанецький
Кирило
Група
20.09.2015
   
KTK Doubles Cup 38
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Горох
Александр
3/6
Погуляй
Владимир
/
Кевлич
Алексей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Горох
Александр
6/3
Шерстюк
Алексей
/
Денисов
Олександр
Група
Голод
Олег
/
Горох
Александр
4/6
Ключник
Вадим
/
Шумицький
Олександр
Група
14.06.2015
   
KTK Doubles Cup 24
г.Київ, Olympic Village
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Сивохін
Сергій
/
Андросюк
Юрий
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/2
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/2
Воронин
Дмитрий
/
Костанецький
Кирило
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/6
(11)
Смелянский
Вадим
/
Бондаренко
Виталий
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Терепа
Дмитрий
/
Рябцев
Сергей
Група
31.05.2015
   
KTK Doubles Cup 22
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Бранець
Юрій
2/6
Воротилин
Николай
/
Клименко
Сергей
Група
Голод
Олег
/
Бранець
Юрій
4/6
Байдіков
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
24.05.2015
   
KTK Doubles Cup 21
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Бондаренко
Виталий
/
Гусак
Владимир
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Погуляй
Владимир
/
Кевлич
Алексей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Белинский
Дмитрий
/
Гордієнко
Ігор
Група
17.05.2015
   
KTK Doubles Cup 20
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
3/6
Шпетний
Сергій
/
Кирилюк
Сергій
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Скузь
Анатолий
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Момот
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
7/5
Гордієнко
Ігор
/
Байдіков
Андрій
Група
11.05.2015
   
KTK Doubles Cup 19
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Цаль
Віталій
/
Невесенко
Константин
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/3
Біленький
Роман
/
Хачатурян
Артем
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
0/6
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Група
13.04.2015
   
Easter Doubles Cup
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Смелянский
Вадим
/
Хачатурян
Артем
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
1/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/1
Біленький
Роман
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
5/7
Момот
Андрей
/
Бондаренко
Виталий
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Пилипенко
Евгений
/
Сметанін
Рудольф
Група
05.04.2015
   
KTK Doubles Cup №14
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Горох
Александр
6/1
Воронин
Дмитрий
/
Костанецький
Кирило
3а 3 місце
Горох
Александр
/
Голод
Олег
1/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Горох
Александр
/
Голод
Олег
6/3
Михоничев
Алексей
/
Денисов
Олександр
1/4 Фіналу
Горох
Александр
/
Голод
Олег
6/2
Белинский
Дмитрий
/
Смелянский
Вадим
Група
Горох
Александр
/
Голод
Олег
3/6
Воронин
Дмитрий
/
Костанецький
Кирило
Група
29.03.2015
   
KTK Doubles Cup 13
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/7
(2)
Гордієнко
Ігор
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Кирилюк
Сергій
/
Белоусов
Артем
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/3
Гусак
Владимир
/
Шипіцин
Ігор
Група
15.03.2015
   
KTK Doubles Cup 11
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Белоусов
Артем
4/6
Воронин
Дмитрий
/
Шипіцин
Ігор
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Белоусов
Артем
6/3
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Белоусов
Артем
6/0
Ключник
Вадим
/
Сметанін
Рудольф
Група
09.03.2015
   
KTK Doubles Cup 10
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Белинский
Дмитрий
/
Смелянский
Вадим
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Байдіков
Андрій
/
Шахин
Жорж
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/5
Томас
Павел
/
Бахрушин
Андрій
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Біленький
Роман
/
Шевченко
Дмитрий
Група
22.02.2015
   
KTK Doubles Cup 8
г.Київ, Корти на подолі
Шевченко
Дмитрий
/
Голод
Олег
4/6
Гордієнко
Ігор
/
Бондаренко
Виталий
Група
Шевченко
Дмитрий
/
Голод
Олег
4/6
Сиников
Владимир
/
Смелянский
Вадим
Група
15.02.2015
   
KTK Doubles Cup 7
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Шестаков
Андрей
/
Петряєв
Денис
Фінал
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/0
Байдіков
Андрій
/
Зеленчук
Василий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Ключник
Вадим
/
Горох
Александр
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/1
Кохно
Александр
/
Рудин
Владимир
Група
01.02.2015
   
KTK Doubles Cup №5
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
3/6
Федорченко
Михайло
/
Михоничев
Алексей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
0/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
18.01.2015
   
«Amatour Mixed CUP»
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Голод
Виталина
4/6
Бублій
В'ячеслав
/
Савуляк
Йоланта
Група
Голод
Олег
/
Голод
Виталина
7/6
(5)
Синичкин
Сергей
/
Филинская
Владислава
Група
16.11.2014
   
KTK Doubles Cup 43
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
4/6
Белинский
Дмитрий
/
Пионтковский
Владислав
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Гордієнко
Ігор
/
Шумицький
Олександр
Група
09.11.2014
   
KTK Doubles Cup №42
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/0
Скузь
Анатолий
/
Бондаренко
Виталий
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
3/6
Пионтковский
Владислав
/
Сивохін
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Гордієнко
Ігор
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
2/6
Ковач
Сергей
/
Мельниченко
Сергей
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/1
Горін
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
Група
02.11.2014
   
KTK Doubles Cup №41
г.Київ, Корти на подолі
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Горін
Андрій
/
Бахрушин
Андрій
3а 3 місце
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
5/7
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
1/2 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/2
Левченко
Роман
/
Капелюх
Олег
1/4 Фіналу
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/3
Петушков
Владимир
/
Костанецький
Кирило
Група
Федорченко
Михайло
/
Голод
Олег
6/4
Суровцев
Сергій
/
Зарицкий
Александр
Група
19.10.2014
   
KTK Doubles Cup 39
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
-/+
Курмалеев
Александр
/
Шалай
Александр
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
5/7
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/3
Сеногонов
Илья
/
Денисов
Олександр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/3
Заблоцкий
Владимир
/
Цой
Леонид
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
7/6
(6)
Ключник
Вадим
/
Шипіцин
Ігор
Група
28.09.2014
   
KTK Doubles Cup 36
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Варес
Олексій
/
Петряєв
Денис
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/1
Кохно
Александр
/
Козимир
Константин
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Костанецький
Кирило
/
Калениченко
Сергей
Група
15.06.2014
   
KTK Doubles Cup №23
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/7
(3)
Скузь
Анатолий
/
Майборода
Сергей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Погорелов
Михаил
/
Трегубенко
Андрей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Погуляй
Владимир
/
Черинько
Александр
Група
08.06.2014
   
KTK Doubles Cup №22
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Шпетний
Сергій
/
Майборода
Сергей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/2
Погуляй
Владимир
/
Демин
Алексей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/4
Погорелов
Михаил
/
Лизогуб
Андрей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
5/7
Иванов
Дмитрий
/
Белоусов
Артем
Група
11.05.2014
   
KTK Doubles Cup №18
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
3/6
Трегубенко
Юрий
/
Филев
Александр
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
4/6
Горін
Андрій
/
Скузь
Анатолий
Група
16.03.2014
   
KTK Doubles Cup №10
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/7
(2)
Савкив
Виктор
/
Некрасов
Андрей
Група
15.03.2014
   
KTK Singles Cup №8
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
-/+
Костанецький
Володимир
Фінал
Голод
Олег
6/4
Басов
Илья
1/2 Фіналу
Голод
Олег
7/5
Иващенко
Сергей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/0
Глущенко
Сергей
Група
Голод
Олег
6/3
Костанецький
Володимир
Група
16.02.2014
   
KTK Doubles Cup №6
г.Київ, Корти на подолі
Погуляй
Владимир
/
Голод
Олег
5/7
Томас
Павел
/
Бахрушин
Андрій
1/4 Фіналу
Погуляй
Владимир
/
Голод
Олег
8/1
Кохно
Александр
/
Бенционов
Владимир
Група
Погуляй
Владимир
/
Голод
Олег
8/3
Боровик
Олександр
/
Иванов
Дмитрий
Група
02.02.2014
   
KTK Doubles Cup №4
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Новик
Алексей
1/6
Смелянский
Вадим
/
Белинский
Дмитрий
Група
Голод
Олег
/
Новик
Алексей
6/3
Федорченко
Михайло
/
Борзило
Ігор
Група
Голод
Олег
/
Новик
Алексей
2/6
Бондаренко
Виталий
/
Горін
Андрій
Група
01.02.2014
   
KTK Singles Cup №3
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
-/+
Колдра
Василий
3а 3 місце
Голод
Олег
4/6
Басов
Илья
1/2 Фіналу
Голод
Олег
6/0
Пащенко
Максим
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/0
Ходоровский
Глеб
Група
Голод
Олег
6/4
Акимов
Вадим
Група
Голод
Олег
6/1
Глущенко
Сергей
Група
19.01.2014
   
KTK Doubles Cup №3
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Акимов
Вадим
2/6
Шестаков
Андрей
/
Дружченко
Игорь
Група
Голод
Олег
/
Акимов
Вадим
1/6
Цыганов
Алексей
/
Шипіцин
Ігор
Група
Голод
Олег
/
Акимов
Вадим
6/4
Савкив
Виктор
/
Шумицький
Олександр
Група
15.12.2013
   
KTK Doubles Cup №31
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Мальцев
Михаил
/
Шумицький
Олександр
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Кохно
Александр
/
Бондаренко
Виталий
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
7/5
Акимов
Вадим
/
Басов
Илья
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Скузь
Анатолий
/
Байдіков
Андрій
Група
17.11.2013
   
KTK Doubles Cup № 27
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Гордієнко
Ігор
5/7
Погуляй
Владимир
/
Черинько
Александр
1/4 Фіналу
Гордієнко
Ігор
/
Голод
Олег
6/2
Захарченко
Алексей
/
Захарченко
Алексей
Група
Гордієнко
Ігор
/
Голод
Олег
6/3
Тараненко
Павел
/
Лысенко
Владислав
Група
Гордієнко
Ігор
/
Голод
Олег
2/6
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
Група
10.11.2013
   
KTK Doubles Cup № 26
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
7/5
Кохно
Александр
/
Костанецький
Кирило
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
Група
27.10.2013
   
KTK Doubles Cup № 24
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Шишкин
Антон
/
Сивохін
Сергій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/1
Трегубенко
Юрий
/
Рябцев
Сергей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
4/6
Горін
Андрій
/
Заблоцкий
Владимир
Група
13.10.2013
   
KTK Doubles Cup № 22
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Кирилюк
Сергій
/
Шостак
Игорь
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Погуляй
Владимир
/
Черинько
Александр
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/2
Воронин
Дмитрий
/
Дубров
Сергей
Група
12.10.2013
   
KTK Cup № 28
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
+/-
Шахин
Жорж
Група
Голод
Олег
6/4
Горін
Андрій
Група
Голод
Олег
6/3
Насер
Михаил
Група
10.08.2013
   
KTK CUP № 26
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
-/+
Андерс
Бауман
3а 3 місце
Голод
Олег
6/7
(3)
Акимов
Вадим
1/2 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Николаев
Вячеслав
1/4 Фіналу
Голод
Олег
7/5
Шевцов
Виктор
Група
Голод
Олег
6/2
Лесюк
Михаил
Група
16.06.2013
   
КТК Doubles CUP №19
г.Київ, ТК «Динамо Київ»
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
3/6
Воротилин
Николай
/
Тропша
Дмитрий
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
3/6
Погуляй
Владимир
/
Рудин
Владимир
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/2
Некрасов
Андрей
/
Шестаков
Андрей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Воротилин
Николай
/
Тропша
Дмитрий
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/2
Тараненко
Павел
/
Шахин
Жорж
Група
15.06.2013
   
Master-League 2013`3 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Голод
Олег
-/+
Гобрей
Роман
Голод
Олег
6/7
(4)
Ковришкін
Андрій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/0
Кулинич
Леонид
1/8 Фіналу
Голод
Олег
-/+
Палько
Александр
01.06.2013
   
Master-League 2013`2 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Голод
Олег
2/6
Ковальчик
Петро
1/8 Фіналу
19.05.2013
   
Master-League 2013`1 Singles Cup
г.Київ, Спорт-комплекс "Антей"
Голод
Олег
2/6
Ковришкін
Андрій
3а 3 місце
Голод
Олег
6/3
Доронін
Дмитро
Голод
Олег
2/6
Федорченко
Михайло
1/2 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Белинский
Дмитрий
1/4 Фіналу
18.05.2013
   
КТК CUP №17
г.Буча, Campa
Голод
Олег
-/+
Лесюк
Михаил
Група
Голод
Олег
-/+
Погуляй
Владимир
Група
14.04.2013
   
КТК Doubles CUP №15
г.Київ, Корти на подолі
Бублій
В'ячеслав
/
Голод
Олег
4/6
Белинский
Дмитрий
/
Ковришкін
Андрій
Група
Бублій
В'ячеслав
/
Голод
Олег
1/6
Палиенко
Анатолий
/
Попович
Евгений
Група
Бублій
В'ячеслав
/
Голод
Олег
4/6
Воронин
Дмитрий
/
Кирилюк
Сергій
Група
07.04.2013
   
КТК Doubles CUP №14
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/3
Белинский
Дмитрий
/
Ковришкін
Андрій
Фінал
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/4
Бублій
В'ячеслав
/
Тропша
Дмитрий
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
7/6
(4)
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Заблоцкий
Владимир
/
Рубцов
Юрий
Група
Голод
Олег
/
Федорченко
Михайло
6/2
Горін
Андрій
/
Костанецький
Кирило
Група
31.03.2013
   
КТК Doubles CUP №13
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Клименко
Сергей
0/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Фінал
Голод
Олег
/
Клименко
Сергей
6/4
Ареф'єв
Сергій
/
Голубенко
Константин
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Клименко
Сергей
6/4
Воронин
Дмитрий
/
Некрасов
Андрей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Клименко
Сергей
6/3
Заблоцкий
Владимир
/
Савкив
Виктор
Група
Голод
Олег
/
Клименко
Сергей
3/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
17.03.2013
   
КТК Doubles CUP №12
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Бондаренко
Виталий
1/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Погуляй
Владимир
1/6
Пронякин
Геннадий
/
Шестаков
Андрей
Група
Голод
Олег
/
Погуляй
Владимир
7/5
Акимов
Вадим
/
Семенченко
Виталий
Група
10.03.2013
   
КТК CUP №8
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
-/+
Новиков
Виктор
1/4 Фіналу
Голод
Олег
3/6
Новохатний
Сергей
Група
Голод
Олег
7/5
Пасько
Николай
Група
Голод
Олег
6/0
Попко
Віктор
Група
09.03.2013
   
КТК Doubles CUP №11
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Дружченко
Игорь
/
Шевченко
Дмитрий
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/1
Ошеров
Владимир
/
Скубаков
Александр
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
Група
24.02.2013
   
КТК Doubles CUP №9
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Тараненко
Павел
2/6
Воронин
Дмитрий
/
Шпетний
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Тараненко
Павел
2/6
Борзило
Ігор
/
Федорченко
Михайло
Група
23.02.2013
   
КТК CUP №6
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
-/+
Мажара
Андрей
Фінал
Голод
Олег
6/4
Демин
Алексей
1/2 Фіналу
Голод
Олег
7/6
(4)
Максимчук
Василий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Дынько
Константин
1/8 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Кавицький
Олексій
Група
Голод
Олег
6/2
Пасько
Николай
Група
10.02.2013
   
КТК Doubles CUP №7
г.Київ, Корти на подолі
Бублій
В'ячеслав
/
Голод
Олег
5/7
Бондаренко
Виталий
/
Сороковский
Владимир
3а 3 місце
Бублій
В'ячеслав
/
Голод
Олег
6/7
(9)
Байдіков
Андрій
/
Мальцев
Михаил
1/2 Фіналу
Бублій
В'ячеслав
/
Голод
Олег
6/1
Горін
Андрій
/
Пронякин
Геннадий
Група
Бублій
В'ячеслав
/
Голод
Олег
7/5
Дружченко
Игорь
/
Пасько
Николай
Група
Бублій
В'ячеслав
/
Голод
Олег
6/3
Высочин
Вадим
/
Высочин
Павел
Група
20.01.2013
   
КТК Doubles CUP №5
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
4/6
Ковальчик
Петро
/
Мельниченко
Сергей
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
3/6
Белинский
Дмитрий
/
Ковришкін
Андрій
Група
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/2
Некрасов
Андрей
/
Первов
Александр
Група
13.01.2013
   
КТК Doubles CUP №4
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/3
Кривенко
Виктор
/
Рудин
Владимир
Фінал
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
7/6
Воронин
Дмитрий
/
Кирилюк
Сергій
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/2
Пионтковский
Владислав
/
Скузь
Анатолий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
2/6
Погуляй
Владимир
/
Черинько
Александр
Група
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/2
Сивохін
Сергій
/
Трегубенко
Юрий
Група
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/3
Палиенко
Анатолий
/
Дынько
Константин
Група
02.01.2013
   
КТК Doubles CUP №2
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
4/6
Воронин
Дмитрий
/
Некрасов
Андрей
Фінал
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/4
Клименко
Сергей
/
Шостак
Игорь
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/4
Пронякин
Геннадий
/
Тропша
Дмитрий
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/4
Майборода
Сергей
/
Рябоконь
Александр
Група
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
1/6
Кирилюк
Сергій
/
Мальцев
Михаил
Група
Голод
Олег
/
Дружченко
Игорь
6/3
Клименко
Сергей
/
Шостак
Игорь
Група
22.12.2012
   
KTK Masters CUP
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
4/6
Бублій
В'ячеслав
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Невидюк
Андрій
1/8 Фіналу
Голод
Олег
4/6
Бублій
В'ячеслав
Група
Голод
Олег
6/2
Савкив
Виктор
Група
09.12.2012
   
КТК Doubles CUP №18
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Палиенко
Анатолий
/
Скузь
Анатолий
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
4/6
Кривенко
Виктор
/
Пронякин
Геннадий
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
3/6
Горін
Андрій
/
Дружченко
Игорь
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Кирилюк
Сергій
/
Шпетний
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/1
Воротилин
Николай
/
Тропша
Дмитрий
Група
08.12.2012
   
КТК CUP №40
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
-/+
Филима
Денис
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/3
Пасько
Николай
1/8 Фіналу
Голод
Олег
7/6
Лысенко
Владислав
Група
Голод
Олег
6/3
Коростелев
Святослав
Група
25.11.2012
   
КТК Doubles CUP №16
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Мальцев
Михаил
6/3
Левицький
Олександр
/
Скулинець
Вадим
Голод
Олег
/
Мальцев
Михаил
1/6
Федорченко
Михайло
/
Шестаков
Андрей
Група
Голод
Олег
/
Мальцев
Михаил
5/7
Ареф'єв
Сергій
/
Заблоцкий
Владимир
Група
Голод
Олег
/
Мальцев
Михаил
6/4
Костанецький
Кирило
/
Селюк
Станислав
Група
24.11.2012
   
КТК CUP №38
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
6/7
Невидюк
Андрій
3а 3 місце
Голод
Олег
2/6
Басов
Илья
1/2 Фіналу
Голод
Олег
7/5
Мельниченко
Сергей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/3
Насер
Михаил
1/8 Фіналу
Голод
Олег
6/0
Дорогий
Владимир
Група
Голод
Олег
6/3
Савкив
Виктор
Група
18.11.2012
   
КТК CUP №37
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
-/+
Мельниченко
Сергей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/0
Панасовский
Руслан
Група
Голод
Олег
6/1
Басов
Илья
Група
11.11.2012
   
КТК Doubles CUP №15
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
4/6
Тропша
Дмитрий
/
Воротилин
Николай
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Гордієнко
Ігор
/
Некрасов
Андрей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
5/7
Скузь
Анатолий
/
Пионтковский
Владислав
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
Група
10.11.2012
   
КТК CUP №36
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
1/6
Клименко
Анатолій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Коростелев
Святослав
Група
Голод
Олег
6/2
Новиков
Виктор
Група
04.11.2012
   
КТК Doubles CUP №14
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
8/4
Парцхаладзе
Лев
/
Пронякин
Геннадий
3а 3 місце
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
7/9
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
5/7
Мальцев
Михаил
/
Байдіков
Андрій
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/4
Цыганов
Алексей
/
Дружченко
Игорь
Група
28.10.2012
   
КТК Doubles CUP №13
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Горін
Андрій
/
Шипіцин
Ігор
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Кирилюк
Сергій
/
Мынзу
Владимир
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Шестаков
Андрей
/
Федорченко
Михайло
Група
27.10.2012
   
КТК CUP №34
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
+/-
Мельниченко
Сергей
Фінал
Голод
Олег
-/+
Невидюк
Андрій
1/2 Фіналу
Голод
Олег
7/6
Мажара
Андрей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/2
1/8 Фіналу
Голод
Олег
5/7
Бублій
В'ячеслав
Група
Голод
Олег
6/1
Ковалев
Артем
Група
Голод
Олег
6/4
Пасько
Николай
Група
Голод
Олег
5/7
Пасько
Николай
Група
20.10.2012
   
КТК CUP №33
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
5/7
Бублій
В'ячеслав
1/8 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Приходько
Роман
Група
Голод
Олег
6/7
Черинько
Александр
Група
Голод
Олег
6/2
Шестаков
Андрей
Група
06.10.2012
   
КТК CUP №31
г.Київ, Корти на подолі
Голод
Олег
6/3
Демин
Алексей
3а 3 місце
Голод
Олег
4/6
Черинько
Александр
1/2 Фіналу
Голод
Олег
7/5
Невидюк
Андрій
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/3
Томас
Павел
1/8 Фіналу
Голод
Олег
5/7
Пасько
Николай
Група
Голод
Олег
6/3
Мажара
Андрей
Група
Голод
Олег
6/2
Новохатний
Сергей
Група
23.09.2012
   
КТК Doubles CUP №9
г.Буча, Campa
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
4/6
Погуляй
Владимир
/
Черинько
Александр
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Тропша
Дмитрий
/
Сивохін
Сергій
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
3/6
Мальцев
Михаил
/
Кирилюк
Сергій
Група
16.09.2012
   
КТК CUP №28
г.Буча, Campa
Голод
Олег
6/7
Акимов
Вадим
1/8 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Верниба
Тарас
Група
Голод
Олег
5/7
Мажара
Андрей
Група
09.09.2012
   
КТК Doubles CUP №8
г.Буча, Campa
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
0/6
Бублій
В'ячеслав
/
Мальцев
Михаил
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
4/6
Погуляй
Владимир
/
Новохатний
Сергей
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
2/6
Тропша
Дмитрий
/
Козырев
Александр
Група
08.09.2012
   
КТК CUP №27
г.Буча, Campa
Голод
Олег
5/7
Попович
Евгений
1/4 Фіналу
Голод
Олег
7/5
Демин
Алексей
1/8 Фіналу
Голод
Олег
6/2
Лесюк
Михаил
Група
Голод
Олег
6/1
Кириленко
Александр
Група
19.08.2012
   
КТК CUP №24
г.Буча, Campa
Голод
Олег
6/2
Шестаков
Андрей
Фінал
Голод
Олег
6/2
Новиков
Виктор
1/2 Фіналу
Голод
Олег
6/4
Лысенко
Владислав
1/4 Фіналу
Голод
Олег
6/3
Берман
Александр
Група
Голод
Олег
7/5
Шестаков
Андрей
Група
Голод
Олег
6/2
Казаков
Виталий
Група
15.07.2012
   
КТК Doubles CUP №5
г.Буча, Campa
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
1/6
Скузь
Анатолий
/
Пионтковский
Владислав
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/3
Демин
Алексей
/
Кириленко
Александр
Група
Голод
Олег
/
Шидлык
Тарас
6/7
Шпетный
Андрей
/
Шпетний
Сергій
Група
08.07.2012
   
КТК CUP №19
г.Київ, Наука-спорт
Голод
Олег
7/5
Продиус
Александр
Група
Голод
Олег
-/+
Мальцев
Михаил
Група
Голод
Олег
-/+
Небылица
Александр
Група